Ремонт та улаштування покрівлі євроруберойдом Ремонт та улаштування покрівлі ПВХ мембраною

Стара покрівля - знайома картина

Нижній шар

Внутрішній водозлив із жаростійкої гуми

Вентиляційний вихід
(виводить пари із шарів старої поківлі)

Газовий пальник (пропан)

Верхній шар марки "Sintopol-mineral"

Нова двошарова покрівля.
Термін служби не менше 25 років

Цьом..
..цьом

ПВХ-мембрана в асортименті

Перекриття даху із металопрофілю,
покрите паробар'єрною плівкою

Даховий утеплювач
(мінеральна вата або екструдований пінополістирол)

Відокремлюючий шар геотекстилю

Автомат для зварювання швів ПВХ

Механічні кріплення (ПВХ-геотекстиль-утеплювач-паробар'єр-металопрофіль)

Вентиляційний вихід

Вигляд покрівлі після ремонту ПВХ-мембраною

Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Область застосування гідроізоляційних матеріалів

Область застосування гідроізоляційних матеріалів

Покрівлі

Плоскі покрівлі: у цю категорію входять усі покрівлі в промисловому і цивільному будівництві, ухил яких не перевищує 5%. Виконання: у залежності від призначення будинку пропонується широкий вибір вирішення задач гідро і термоізоляції, відповідно до вимог Європейських екологічних та інших норм.

    

Скатні покрівлі: в цю категорію входять усі покрівлі в промисловому і цивільному будівництві, ухил яких перевищує 5%. Виконання: у реалізації таких проектів найважливіше значення має вибір матеріалів, що відповідають вимогам гідро і термоізоляції, вентиляції, шумопоглинання, естетики і т.д.

Неексплуатовані покрівлі: всі інші види покрівель. Виконання: вибір матеріалів, способи їхнього укладання прямо залежать від функціонального призначення покрівлі, особливостей її конфігурації, вітростійкості, протипожежних, естетичних, акустичних і інших вимог.

Експлуатовані та “зелені” дахи

Експлуатовані дахи: у цю категорію входять покрівлі в промисловому і цивільному будівництві, призначені для проживання людей, громадських закладів і т.д. Виконання: облаштування таких покрівель передбачає високі вимоги до щільності термоізоляційного матеріалу, правильний вибір системи гідроізоляції, виконання вимог протипожежної безпеки, а також відповідну кваліфікацію виконавців.

    

"Зелені" дахи: у цю категорію входять переважно плоскі покрівлі, на яких облаштовуються газони, карликові дерева, кущі, клумби з квітів, а також невеликі декоративні споруди.
Виконання: складність і розмаїтість облаштування таких покрівель передбачає виконання безлічі вимог: насамперед - правильний вибір систем гідро і термоізоляції і матеріалів для них. Велику роль грає розрахунок навантажень на несущі конструкції і основи покрівлі з урахуванням ваги ґрунту, дренажного шару, трав'яного покриття, а також атмосферної вологи, що туди потрапляє. Тільки висококваліфіковані виконавці після відповідного архітектурного пророблення і розрахунків із залученням найсучасніших матеріалів можуть виконати це завдання.

Фундаменти, басейни, водозбірники

Визначення: під цими назвами маються на увазі складні підземні конструкції будинків, а також різні гідротехнічні споруди.

Виконання: гідроізоляція підземних і гідротехнічних споруджень – дуже специфічна і складна область застосування. Під цим розуміється те, що вибір матеріалів і їхніх постачальників досить вузький, а часте вирішення задачі вимагає багатошарової системи з залученням додаткових пристроїв і аксесуарів, тому вимоги до виконавців дуже високі, починаючи із стадії проектування такого спорудження.

     

Примітка: необхідно мати на увазі те, що ремонтопридатність підземних гідротехнічних споруджень дуже низька і виправлення помилок може коштувати величезних ресурсів, а іноді і зовсім неможливе.

Місця для паркування, мости, естакади, тунелі

Визначення: у цю категорію входять дороги, проекти суспільного і міжнародного призначення. Вартість гідроізоляції на таких об'єктах невелика в порівнянні з загальними витратами, однак правильний вибір матеріалу має вирішальне значення.
Виконання: найважливішим є дотримання норм і правил, що пропонує виготовлювач матеріалів. Для того, щоб вибрати правильну систему гідроізоляційних матеріалів, варто проконсультуватися в технічному відділі нашої компанії.


Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50