+38 (068) 339-54-14
+38 (0352) 55-01-50
Замовити дзвінок
Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Ремонт покрівлі > Варіанти ремонту > Двошарова реконструкція покрівлі з утеплювачем

Двошарова реконструкція покрівлі з утеплювачем

Процес виконання робіт (технологія укладання):

1. Укладання м'якої покрівлі вимагає ретельної підготовки поверхні: очищення від сміття, видалення здуття, вирівнювання покрівлі і т.д.
 
2. Укладання євроруберойду починається з улаштування теплоізоляційного шару, яке виконується із твердого міцного матеріалу. Перед укладанням необхідно розрахувати коефіцієнт теплопровідності всіх конструкцій у відповідності з будівельними нормами. Теплоізоляція необхідна для того, щоб уникнути конденсації вологи усередині приміщення, а також в якості енергозберігаючого засобу. На основі коефіцієнта теплопровідності і розраховується товщина шару теплоізоляції.
 
3. Укладання покрівлі передбачає обробку та виправлення всіх частин старої гідроізоляції, які є "зоною ризику": жолобів, парапетів, коминів, водозливів та інших деталей за допомогою гідроізоляційного матеріалу нижній шар кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру підсиленого нитками з скловолокна.
 
4. Встановлення вентиляційних виходів, необхідних для відводу парів води і видалення зайвої вологи з старої покрівельної конструкції.
 
5. Високоякісна реконструкція покрівлі передбачає укладання двох шарів покрівельного матеріалу. Укладання першого шару гідроізоляційного матеріалу нижній шар кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру підсиленого нитками з скловолокна.
 
6. Укладання верхнього шару гідроізоляційного матеріалу верхній шар кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру підсиленого нитками з скловолокна, покритого зверху мінеральним посипанням у різних кольорах, що оберігає його від ультрафіолетового випромінювання . Цей шар наплавляється по всій площі до першого пласту і виходить на всі парапети покрівлі мінімально на 10 см. над рівнем передбачуваного рівня снігу.
 
Приклад облаштування вентиляційного виходу
Приклад облаштування вентиляційного виходу1. Несуча конструкція
2. Цементна стяжка
3. Стара теплоізоляція
4. Шари старої гідроізоляції
5. Нова теплоізоляція
6. нижній шар кг/м2
7. верхній шаркг/м2
8. Вентиляційний вихід
 
Приклад облаштування парапету
Приклад облаштування парапету

1. Несуча конструкція
2. Цементна стяжка
3. Теплоізоляція
4. нижній шар кг/м2
5. верхній шар кг/м2
 
Повернутись
Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50