Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Брудопоглинаючі килими

Брудопоглинаючі килими

Коротка характеристика

Застосування килимів брудопоглинаучихЗа модульними покриттями ще одним бар'єром на шляху вуличного бруду є ворсовий брудопоглинаючий килим. Покриття цього типу використовуються для завершального очищення взуття відвідувачів, тобто відносяться до третього ступеня захисту і встановлюються у вестибюлях будинків, коридорах. Килим чистить взуття, збирає залишки води, піску, і іншого сміття, таким чином захищаючи від бруду і руйнування покриття підлоги. Наприклад, один квадратний метр килима дозволяє зібрати 3-4 кілограма бруду. Людина, яка пройшла грамотно обладнану вхідну зону, не повинна залишати брудних слідів всередині самого приміщення.

Ворс килима "Лан" - це 100% поліпропіленовий ворс, що вплавлений в гумову водонепроникну основу, що дозволяє йому вбирати 3-4 кг бруду і 5-6 літрів води на 1 квадратний метр. Особлива рифлена поверхня у вигляді подовжніх смуг з різною висотою ворсу (7 і 15 мм) додає килиму зовнішньої оригінальності і більшої ефективності.

Килим можна прати або чистити за допомогою звичайних або миючих пилососів. Килими можуть бути обрамлені спеціальною гумовою каймою за бажанням покупця. На даний момент килими "Лан" представлені в двох кольорах: коричневому і сірому.

Брудопоглинаючі килими вимагають регулярного догляду. Наприклад, чищення пилососом щодня забезпечує високу ефективність збору бруду і зберігає привабливий зовнішній вигляд килима. Завдяки водонепроникній основі килими легко чистяться миючими пилососами або сильним струменем води. При заповненні ворсових килимів на 50% і більш необхідне інтенсивне миття, яке необхідно проводити 3 - 4 разів на рік.

Килими для очищення взуття
Назва Висота Вага Основний колір
 "Лан" 15 мм 4 кг/м кв. коричневий, сірий
 "Поляна" 14 мм 3 кг/м кв. сірий
Усі вироби виготовляються по розмірах на замовлення. За виготовлення виробів не прямокутної форми застосовується коефіцієнт подорожчання від 1,1 до 1,5.

 

Фотографії брудопоглинаючих килимів

Килим Лан - сірий Килим Поляна - коричневий
Килим Лан - сірий Килим Поляна - коричневий

 

Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50