Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Модульні покриття

Модульні покриття

Коротка характеристика

Модульні решітки призначені для збору крупного бруду з підошов відвідувачів перед входом в приміщення, її ставлять вестибюлях, на вулиці, в передпокоях або в тамбурах. Такі покриття мають крупні осередки, завдяки чому зібраний бруд легко провалюється всередину і покриття виглядає чисто і ефектно.

Покрття типу "Левада-М" виготовляються з екологічно і пожежобезпечного термопластика і призначені для збору бруду і вологи як у вестибюлях і вхідних тамбурах, так і безпосередньо на вулиці за любої погоди. Також можлива їх експлуатація як протиковзкого покриття на сходах.

Модульне покриття "Лагуна" незамінне для вологих приміщень (в саунах, басейнах, ванних кімнатах і душових кабінах), оскільки воно не ковзає навіть по мокрій підлозі і не потребує фіксації. Нижня поверхня має канали для стоку, які дозволяють воді швидко стікати, не затримуючись в осередках. Утворенню цвілі і передачі грибкових хвороб перешкоджають бактерицидні властивості покриття, а оригінальна структура поверхні впливає на рефлекторні зони стопи, поліпшує кровообіг, зменшує утомленість ніг і робить позитивний вплив на внутрішні органи і системи організму.

Найкращим способом є укладання покриття в приямок - нішу, яка створюється в підлозі і по глибині рівна товщині покриття. Так забезпечується захист від передчасного зносу країв покриття і досягається максимальна зручність.

Якщо не представляється можливим зробити приямок, то для захисту краю покриття необхідно використовувати захисні профілі з алюмінія або неіржавіючої сталі.

модульне покриття Левада-М модульне покриття Лагуна
Левада-М Лaгуна

 

Захисні профіля

Захисні профіля виготовляються з алюмінію або нержавіючої сталі. Поділяються на зовнішні та внутрішні.

Зовнішний захисний профіль 30001

Внутрішні захисні профіля 30002

 

Модульні брудоочисні покриття
Назва Розміри модуля Вага модуля Кількість модулів на 1 м кв. Колір
"Левада-М" 350х52х15 мм 120 г 55 чорний, сірий
"ЛАГУНА" 350х50х9 мм 75 г 57 чорний
Усі вироби виготовляються по розмірах на замовлення. За виготовлення виробів не прямокутної форми застосовується коефіцієнт подорожчання від 1,1 до 1,5.

 


Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50