Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Придверні решітки "Сіті"

Придверні решітки "Сіті"

Придверні решітки "Сіті" | Придверні решітки "Волна" | Придверні решітки "Респект"

Коротка характеристика

Решітки СітіВ будівлях з дуже інтенсивним потоком відвідувачів і використовуванням вантажних візків (аеропорти, вокзали, торгові центри, лікарні, банки, готелі і т.д.) пропонується використовувати придверні решітки, які є конструкцією профілів з алюмінію, сполучених тросами з неіржавіючої сталі. В профіль вставляються смуги різних компонентів: гума, текстиль (чорний, коричневий або синій колір), вузька або широка щітка і скребок, кожний з яких призначений для виконання особливих задач. Найбільш популярні комбінації наповнення: гума в комбінації з скребком, вузькою або широкою щіткою (звичайно встановлюється на вулиці, перед входом в приміщення), текстиль в різних комбінаціях використовується усередині приміщення (тамбури, холи і т.д.).

Придверні решітки дуже зручні в експлуатації і обслуговуванні, адже при зносі складових є можливість їх легко замінити новими, не міняючи при цьому саму конструкцію з профілів і тросів. Крім того, решітки можуть бути вироблені будь-якого розміру і встановлені в спеціально підготовлений приямок глибиною 25мм або на поверхню підлоги, в зовнішньому алюмінієвому обрамленні заввишки 32 мм

Принцип дії придверних решіток: від бруду просто позбутися, оскільки вона обсипається в щілині між профілями. Для цього потрібно звернути решітки в рулон або просто її підняти.

Придверні решітки, окрім своєї основної функції - забезпечення чистоти в приміщенні - ще і прикрашають вхід і здатні ефектно підкреслити особливості дизайну інтер'єра завдяки широкому вибору компонентів і, відповідно великому числу можливих комбінацій наповнення.

Стійкі до корозії і перепадів температури від -40'С до +70'С.


Найбільш популярні комбінації наповненнягума-гума (арт. 30030)


гума-скребок-гума (арт. 30031)


гума-широка щітка-гума (арт. 30036)


ткстиль-текстиль (арт. 30030)


текстиль-широка щітка-текстиль (арт. 30036)


текстиль-скребок-текстиль (арт. 30031)


широка щітка (арт. 30038)

 

Захисні профіля

Зовнішний захисний профіль 30001

Внутрішні захисні профіля 30002

 

Варіанти монтажа придверних решіток з використанням обрамлень

Ідеальним способом є укладання покриття в приямок - утворену в підлозі нішу, по глибині рівну товщині покриття. Таким способом досягається максимальна зручність користування виробом і забезпечується захист від передчасного зносу країв покриття. Якщо за якихось причин неможливо зробити приямок, то для захисту краю покриття необхідно використовувати захисні профілі з алюмінію або нержавіючої сталі.

Внутрішні  
 Зовнішні
 
Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50