Ремонт та улаштування покрівлі євроруберойдом Ремонт та улаштування покрівлі ПВХ мембраною

Стара покрівля - знайома картина

Нижній шар

Внутрішній водозлив із жаростійкої гуми

Вентиляційний вихід
(виводить пари із шарів старої поківлі)

Газовий пальник (пропан)

Верхній шар марки "Sintopol-mineral"

Нова двошарова покрівля.
Термін служби не менше 25 років

Цьом..
..цьом

ПВХ-мембрана в асортименті

Перекриття даху із металопрофілю,
покрите паробар'єрною плівкою

Даховий утеплювач
(мінеральна вата або екструдований пінополістирол)

Відокремлюючий шар геотекстилю

Автомат для зварювання швів ПВХ

Механічні кріплення (ПВХ-геотекстиль-утеплювач-паробар'єр-металопрофіль)

Вентиляційний вихід

Вигляд покрівлі після ремонту ПВХ-мембраною

Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Матеріали

Покрівельні матеріали

Ми пропонуємо Вашій увазі рулонні покрівельні матеріали виробництва компанії "Ремонт покрівель", євроруберойд нового зразка.

Євроруберойд – це сучасний рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал, який виготовляється шляхом двохстороннього нанесення на стійку до гниття основу (скловолокно, поліефір) модифікованого бітуму з наступним покриттям подрібненими фракціями кремнієвого піску та поліетиленової плівки. Якщо ж замовник побажає надати покрівлі особливого естетичного вигляду, пісок замінюється мінеральною посипкою широкої колірної гами.

Однією з вагомих переваг використання євроруберойду є універсальність його застосування і високі технічні показники. Та й прослужить такий покрівельний матеріал в 5-6 разів довше звичайного руберойду. Метод монтажу - наплавлення, він гарантує герметичність з'єднання країв рулонного покриття.

Термін служби більше 25 років
Якість світового рівня ISO 9001:2000
У місцях згину не тріскає, не рветься
Відразу готовий для укладання
Легкість укладання - Впораються 2 людини

Чим відрізняються наші покрівельні матеріали

1. Рулонні покрівельні матеріали виготовляються методом двостороннього нанесення на негниючу основу модифікованого бітуму. Така технологія підвищує якісні характеристики покриттів, гарантує довговічність і стійкість до зовнішнього впливу. Бітумно-полімерні матеріали можна експлуатувати в будь-яких кліматичних умовах, в т.ч. і при великих коливаннях температури і вологості.

2. Істотно простіший процес укладання. Покрівельні гідроізоляційні матеріали з модифікованого бітуму мають високу адгезію до бетонних, металевих, дерев'яних та цегляних основ, що дозволяє використовувати їх на різних типах несучих конструкцій (монолітних, збірних, дерев'яних, з профнастилу).

3. В силу своєї структури, товщини і високих експлуатаційних характеристик зменшується кількість укладених шарів (1 шар євроруберойду аналогічний 4-5 верствам звичайного руберойду).

4. Високі стандарти якості продукції і тривалий термін експлуатації забезпечили матеріалам широку популярність в більш ніж 40 країнах світу.

5. Широка сфера застосування - покрівельні матеріали використовуються в системах гідроізоляції, як цивільних, так і промислових будівель.

6. Використання рулонних покрівельних матеріалів з модифікованого бітуму сприяє наближенню до сучасних стандартів покриття та експлуатації відповідно до європейських норм. Високотехнологічне виробництво гарантує відмінну якість і оптимальні ціни на євроруберойд.

Кажуть, що покрівля єврорубероїдом - це дорого. Не вірте!

1 шар євроруберойду
4-5 шарів звичайного руберойду
рівнозначний =
Подсчитаем цену за материал + монтажные работы. Вот что получится:
1 шар євроруберойду + Роботи по монтажу
4 шари звичайного
руберойду
+4 х Роботи по монтажу
дешевше <
Не переплачуйте! Замовляйте євроруберойд для високоефективної покрівлі!

Особливості виробництва сучасних рулонних матеріалів

Новий поштовх свого розвитку рулонні покрівельні матеріали отримали завдяки впровадженню технології модифікування бітуму атактичним поліпропіленом. На відміну від полімерного модифікатора СБС (Стірен -Бутадієн- Стірен), атактичним поліпропілен дозволив підняти технічні характеристики покрівлі на новий якісний рівень. При суміщенні з основою з нетканого поліефіру, атактичний поліпропілен дозволив знівелювати негативний вплив температур на покрівельні матеріали і головне - збільшити параметр «відносного подовження» (зміну площі поверхні після укладання внаслідок осадових процесів). Якщо у випадку застосування СБС-модифікатора цей показник становить лише близько 2-5%, то тепер він зріс до 35-40%.

Час показує, що сучасні технології вивели далеко вперед рулонні покрівельні матеріали з модифікованого бітуму від встановлених державних стандартів та будівельних норм, а також всебічно розширили уявлення про нові можливості покрівлі. Сьогодні сучасні покрівельні гідроізоляційні матеріали можуть без застережень використовуватися в самих широких сферах будівництва, оскільки практично повністю виключається можливість виникнення тріщин або розривів покрівлі.


Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50