Ремонт та улаштування покрівлі євроруберойдом Ремонт та улаштування покрівлі ПВХ мембраною

Стара покрівля - знайома картина

Нижній шар

Внутрішній водозлив із жаростійкої гуми

Вентиляційний вихід
(виводить пари із шарів старої поківлі)

Газовий пальник (пропан)

Верхній шар марки "Sintopol-mineral"

Нова двошарова покрівля.
Термін служби не менше 25 років

Цьом..
..цьом

ПВХ-мембрана в асортименті

Перекриття даху із металопрофілю,
покрите паробар'єрною плівкою

Даховий утеплювач
(мінеральна вата або екструдований пінополістирол)

Відокремлюючий шар геотекстилю

Автомат для зварювання швів ПВХ

Механічні кріплення (ПВХ-геотекстиль-утеплювач-паробар'єр-металопрофіль)

Вентиляційний вихід

Вигляд покрівлі після ремонту ПВХ-мембраною

Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Ремонт покрівлі > Рулонна покрівля

Рулонна покрівля: улаштування та ремонт м’якої покрівлі

Покрівельні роботи

Рулонна покрівля – це перше що приходить на думку, якщо доводиться вирішувати задачу швидкого і відносно недорогого зведення даху. Універсальна по напрямах будівництва, в яких вона може бути використана, завдяки характерним технологічним особливостям процесу установки, вона також отримала назву крівля, що наплавляється.

Рулонна покрівля ніколи не відносилася до категорії елітних, але вона завжди займала своє місце на ринку будівельних матеріалів. Змінювалася мода на глиняну черепицю, азбестоцементний шифер, металеву крівлю, а м'яка рулонна покрівля завжди залишалася на своїх позиціях.

Переваги улаштування рулонної покрівлі

 • покрівельний матеріал легкий і зручний в транспортуванні;

 • рулонна покрівля надзвичайно проста в установці і обслуговуванні;

 • вигідно відрізняється міцністю і еластичністю;

 • має високі гідро- та звукоізоляційні характеристики;

 • крівля, що наплавляється, повністю відповідає нормам протипожежної безпеки;

 • сучасна рулонна покрівля повністю екологічно безпечний матеріал;

 • високі параметри теплозахисту цього покрівельного матеріалу без сумніву затребувані в епоху тотального домінування енергозберігаючих технологій;

 • крівля, що наплавляється, довговічна незалежно від умов експлуатації і зберігає свої якості навіть при інтенсивній дії ультрафіолетового випромінювання і температурних коливань.

Цих дивовижних якостей рулонна покрівля набула у зв'язку з повною модернізацією свого складу. Раніше улаштування рулонної покрівлі виконувалося матеріалами, які складалися з основи з будівельного картону, яка просочувалася бітумом, доповненим висококанцерогенними сумішами. Сьогодні, неактуальна основа з картону замінена довговічними негниючими матеріалами такими як склополотно або склотканина. А бітумна складова сучасної рулонної крівлі модифікується екологічно чистими полімерними матеріалами.

Улаштування рулонної покрівлі, за умови виконання його кваліфікованими покрівельниками, процес швидкий і простій. М'яка рулонна крівля, понад усе доречна при ухилі даху до 200. Покрівельні роботи повинні проводитися при дотриманні температурних умов.

5 причин замовити покрівлю даху рулонними матеріалами

Бюджетний варіант покрівлі
Прослужить більше 25 років
Швидко встановлюється
Має високий рівень гідроізоляції
Підходить для різних типів даху

Наплавляєма покрівля зазвичай багатошарова:

 • пароізоляція;
 • утеплювач;
 • гідроізоляційний шар.

Оскільки саме останній пласт покрівлі безпосередньо піддається дії атмосферних опадів, ультрафіолету, перепаду температур, йому в першу чергу загрожує механічне пошкодження, тому до вибору матеріалу цього шару слід віднестися дуже ретельно.

Різновиди рулонних покрівельних матеріалів та їх відмінності

Широко відомий той факт, що на сучасному ринку гідроізоляційних матеріалів пропонуються два основних типи бітумних рулонних матеріалів: з окисленого бітуму і з модифікованого бітуму. Матеріали з окисленого бітуму, внаслідок низької температури розм'якшення (близько 800С), погано підходять для застосування на покрівлях. Однак, такі матеріали все ще випускаються і знаходять попит на ринку перш за все завдяки своїй низькій ціні. Ці матеріали швидко «старіють», тобто твердіють через випаровування з них масел при високих літніх температурах і стають крихкими. Крім того, вони мають тенденцію до так званого «спливання» із покрівель.

Дані проблеми можна вирішити застосовуючи на покрівлях матеріали з модифікованого бітуму. Широкою популярністю користуються матеріали, модифіковані каучуком CБС (стірен бутадієн стірен). У свою чергу, вони також мають ряд особливостей, що обмежують їх застосування. Справа в тому, що CБС містить домішки, які покращують тільки параметри еластичності бітумної маси. Проте модифікація домішками з різних видів AПП (Атактичного поліпропілену) удосконалює набагато більше властивостей бітумної маси (еластичність, величину температури розм'якшення, стійкість до старіння, і т.д.)

Розглянемо порівняльну таблицю основних параметрів матеріалів, модифікованих AПП і CБС:

Параметри Руберойд модифікований каучуком CБС Руберойд модифікований поліпропіленом AПП
Точка
розм'якшення
90-115 °CНе можна ходити по матеріалу під час улаштування, не залишаючи слідів. 130-150 °CМожна ходити по матеріалу під час улаштування.
Спосіб
застосування
Не рекомендується використовувати на покрівлях з ухилом. Немає обмежень по ухилу даху чи поверхні.
Спосіб
вкладання
Нагрів матеріалу виключно із виплавленням валика із бітумної маси. Простий нагрів матеріалу - герметизація швів.
Швидкість
вкладання
Матеріал повільно застигає, що створює менше «робочих зон» для його вкладання. Матеріал застигає протягом 1-2 хвилин,після чого можна продовжувати роботи.
+ 30% робочого часу в порівнянні із CБС.
Старіння
Процес відбувається дуже швидко
(тут покрівлі 2 роки).
Процес, завдяки модифікаторам, відбувається повільно
(тут покрівлі 13 років).

Виконання робіт по монтажу та ремонту м’якої покрівлі робітниками компанії Коперніт:

Наша компанія реалізує, а також здійснює улаштування рулонної покрівлі з використанням матеріалів вітчизняних та європейських виробників.

Широке використання в минулі роки покрівельних матеріалів перших поколінь, відмінною рисою яких була недовговічність і швидка втрата закладених характеристик (в першу чергу гідроізоляційних), привело до того, що велика кількість покрівель сьогодні потребують реконструкції. Тому ремонт рулонної покрівлі сьогодні надзвичайно актуальний.

Поза сумнівом, виконуючи ремонт рулонної покрівлі, не варто повторювати допущені раніше помилки і знову скористатися морально застарілим руберойдом. Прості математичні розрахунки показують вищу економічну вигоду саме сучасних гідроізоляційних покриттів, що у купі з кращими характеристиками рулонної покрівлі нового покоління, перетворюють сучасні покрівельні матеріали у практично безальтернативні рішення.

Замовляйте капітальний або поточний ремонт рулонної покрівлі у професіоналів!

Зробимо рулонну покрівлю швидко, якісно, з гарантією!

Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50